DLA KIEROWCÓW

Doradzimy, dobierzemy.

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych i akcesoriów:

Nasza wieloletnia obecność na rynku motoryzacyjnym oraz rozwijane w tym czasie systematycznie, kontakty handlowe, również z producentami samochodów, umożliwiają nam zaoferowanie Państwu, asortymentu kilkuset tysięcy części, w tym także części oryginalne. Ugruntowana w tym względzie pozycja, sprawiła, że jesteśmy firmą o ogromnych potencjale i możliwościach. Mamy przyjemność zaoferować Państwu, oprócz olbrzymiego asortymentu zamienników, również ich atrakcyjne ceny. Stosownie do Państwa życzeń dotyczących wyboru producenta części i preferowanej jakości, możemy w sposób elastyczny i w razie takiej potrzeby, zróżnicowany, realizować zamówienia, zgodnie z Państwa i państwa mechaników oczekiwaniami.
Dla lepszego zobrazowania zagadnienia i ułatwienia Państwu wyboru, podzieliliśmy części na kilka grup ze względu na jakość, producenta i cenę. Każdej grupie przyporządkowaliśmy kolor oraz zakres liczbowy od 1 do 10, gdzie liczba 10 oznacza najwyższą jakość, a liczba 1 jakość dostateczną.
Części podzieliliśmy na:
  • grupa biała (9-10) oryginalne (fabryczne)
  • grupa żółta (7-9) zamienniki firmowe (znanych producentów, często produkujących części na pierwszy montaż)
  • grupa zielona (4-7) rekomendowane (uwzględniające najlepszy stosunek jakości do ceny. Mniej znanych producentów). Rekomendacja części w tej grupie wynika z naszego wieloletniego doświadczenia.
  • grupa niebieska (1-3) najtańsze (ok. 30% rynku części w Polsce).
Ostatnią grupą są części najtańsze, które w głównej mierze bywają sprzedawane przez serwisy aukcyjne i sklepy internetowe. Części będące podstawą w tej grupie zajmują co najmniej 30% rynku motoryzacyjnego w Polsce. Na oferowane z grupy najtańszej części, również obowiązuje gwarancja lub rękojmia na wady materiałowe, ale z naszego doświadczenia wynika, że awaryjność bywa dość znaczna, a żywotność przez nierówny poziom jakościowy dość różna. Oferujemy oczywiście produkty z tej grupy, ale na wyraźne życzenie klienta.